O firmie

Firma Klimat-el została założona w 1984 roku jako pierwsza firma w branży wentylacyjno - klimatyzacyjnej na terenie Elbląga. Przez pierwszy rok działalności firma zajmowała się głównie usługami ślusarskimi.

Rok później została wykonana pierwsza instalacja wentylacyjna. To był początek działalności w branży sanitarnej. W kolejnych latach, usługi firmy zostały rozszerzone o instalacje odpylające w stolarniach. Dalszy rozwój firmy zapoczątkował wprowadzenie korzystnych zmian.

W roku 1997 firma Klimat-el wykonała pierwszą instalację klimatyzacyjną w oparciu o agregat wody lodowej. Był to rok, w którym zdecydowano się ponownie rozszerzyć działalność firmy o instalacje klimatyzacyjne. Efektem tych działań było podpisanie w latach następnych umów dealerskich ze znanymi firmami w branży klimatyzacyjnej. Obecnie firma jest autoryzowanym przedstawicielem DAIKIN, LG i zapewnia pełną obsługę serwisową, gwarancyjną oraz pogwarancyjną w zakresie urządzeń klimatyzacyjno - wentylacyjnych.

Obecnie firma Klimat-el zajmuje się produkcją elementów wentylacyjnych z  blachy ocynkowanej, blach kolorowych, polipropylenu,  montażem instalacji odpylających w stolarniach; montażem instalacji wentylacyjno - klimatyzacyjnych; montażem automatyki sterowniczej do central wentylacyjnych; sprzedażą i serwisem urządzeń wentylacyjno - klimatyzacyjnych.Do dnia dzisiejszego firma Klimat-el jest wiodącym przedsiębiorstwem na rynku elbląskim w branży wentylacyjno - klimatyzacyjnej, czego przykładem są uzyskane certyfikaty i referencje znanych w Polsce i na świecie firm.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

ADRES

ul. Wierzbowa 1
82-300 Elbląg

Biuro Obsługi Klienta:
tel. +48 55 233-38-97 wew. 24
dtechniczny@klimat-el.pl
  
Agencja Reklamowa GABO